English | Czech | Russian
Nemovitosti
Prodej
Pronájem
Hledání dle kritéria
Mapa nemovitostí
Hledání dle okresu
Ústí nad Labem (2)
Žďár nad Sázavou (1)
Hodonín (1)
Kutná Hora (7)
Vyškov (1)
Více ...
Reality Králik
O nás
Kontakt
Napište nám
Služby
Chci prodat
Jak prodat nemovitost?
Registrovat
Zasílání novinek
Nákupní průvodce
Průvodce
Výpočet hypotéky
>> Strana
O nás
Zpět

Realitní a finanční kancelář Králik a spol. byla založena v roce 2012 lidmi s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit a financování, kteří dospěli k názoru, že nastal čas dělat věci jinak, než je v tomto oboru obecně zvykem.

Nesázíme na bombastickou drahou sebepropagaci, ani na chaotické a neúčelné nabírání desítek obchodních zástupců. Rovněž nerozdáváme neužitečné dárky a neslibujeme nemožné do tří dnů a zázraky na počkání.

Naším mottem je profesionální osobní přístup ke každému klientovi a erudované vedení každé zakázky. Naším cílem není kvantita a tisíce zakázek v nabídce, ale kvalitně, rychle a bezchybně odvedená práce, korektnost a spokojenost našich klientů. Tyto atributy naši činnosti jednoznačně vyplývají z našich zkušeností a jsou kladně hodnoceny našimi klienty.

Všichni naši pracovníci jsou odborníky v realitní profesi, fundovaně Vám poradí při řešení veškerých Vašich potřeb, kvalifikovaně zhodnotí Vaši situaci a možnosti, následně poskytnou kompletní servis potřebný pro vyřešení Vašich požadavků. Rovněž budeme důsledně dbát na efektivitu zpracování celé zakázky tak, aby zbytečně nenarůstaly náklady, které můžeme ovlivnit, neboť samotné zatížení prodávajícího díky různým požadavkům státu při prodeji nemovitosti, kterým se nelze vyhnout, je enormní.

Pokud tedy požadujete profesionální služby s vysokým standardem a kompletní servis přijďte nás navštívit do naší kanceláře v Kutné Hoře, Masarykova 645(budova České spořitelny 1. patro), nebo nás kontaktujte telefonicky.

Michal Králik
Majitel, Makléř
mobil.:776 035 352
J. Vlachová
Makléř
mobil.:722 116 411

Poslední nemovitosti
Nejnovější ....
Copyright © 2022 Reality Králik a spol. - Všechna práva vyhrazena. -